wtorek, 18 stycznia 2011

How are you?!

How are you?:)) Czy Was też cieszy fakt, że nie ma śniegu?:D ja chcę już wiooosne :))heh Ale nie o tym ten post. Otóż: płaszczyk w odsłonie nr 2 - z cieniutkim paseczkiem, wiosenny szalik w kolorze wiosny, i torba - wizualnie bardzo na plus, jednak jej funkcjonalność... nie jestem zwolennikiem takiego rodzaju zapięcia, o ile otwieranie i wyjmowanie czegoś z niej jest w porządku tyle zamykanie - okropne:)
A teraz trochę z innej beczki, otóż mam ochotę zmienić kolor włosów na taki, jak myślicie? dobry pomysł?
Pozdrowienia:)





coat - Pabia
jeans - Vero Moda
bag - H&M
scarf - sh
shoes - market

29 komentarzy:

  1. Kolor świetny i powinien ci pasować.:)
    Torba przecudowna!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna torebka i płaszczyk :)

    OdpowiedzUsuń
  3. wiem o czym mówisz też mam ta torbę tylko wybrałam czarny model staram się skupiać na pozytywach ponieważ wygląda rewelacyjnie !!

    myonlyspotlight.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. kożuch jest wyśmienity. a torba marzenie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Nice outfit, love the coat!
    Follow my blog and enter the give away on my blog if you want :)

    xoxo
    WWW.CHOUCHOU-ROBINE.COM

    OdpowiedzUsuń
  6. hi there thanks for stop by my blog!
    nice boot!

    www.hopethinkknow.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Cute coat!

    thanks for your sweet comment!
    www.jelkaaa-x.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. ..i love your bag..sooooo sweeeeet =)
    --> new follower =)

    OdpowiedzUsuń
  9. torba piękna, mimo iż nie praktyczna :) a mi się podobasz w ciemnych włosach, może pomyśl o miedzianych refleksach..?

    OdpowiedzUsuń
  10. nice coat, looks good on you!

    OdpowiedzUsuń
  11. bardzo ładnie Ci w tym zielonym szaliku, co do włosów miałam chęci na taki kolor, jest fajny może warto spróbować

    OdpowiedzUsuń
  12. beautiful!! love the bag

    F. (opinionslave.blogspot.com) x

    OdpowiedzUsuń
  13. AMAZING DEAR!

    http://wonderfashionista.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  14. Thanks for the comment dear!
    You look pretty :)
    Following you now.

    xx
    Marc.

    OdpowiedzUsuń
  15. Bardzo fajny strój:)
    Pozdrawiam:)

    http://www.betti400.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  16. yup! great coat! it's unique :)

    OdpowiedzUsuń
  17. I LOVE your coat!!

    http://thefashioninbox.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  18. such a fabulous coat girl..
    really match with your bag!!

    i'm your new follower,
    come and visit my site..
    hope you can follow me back :)

    THE SECRET LIFE OF "D"

    in Love&Light
    Queen D

    OdpowiedzUsuń
  19. Love the color of your scarf and nice detail of your bag!

    OdpowiedzUsuń
  20. Ten kożuch bardzo oryginalny:) Na pewno nie marzniesz w nim w polskie mrozy:P

    OdpowiedzUsuń
  21. That's great, I love it!
    Nice post!
    xx

    Henar
    ...OH MY VOGUE!

    OdpowiedzUsuń
  22. kożuszek świetny ; p

    droppstyle.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Pięknie:) Uwielbiam Twój płaszczyk.

    OdpowiedzUsuń