How are you?:)) Czy Was też cieszy fakt, że nie ma śniegu?:D ja chcę już wiooosne :))heh Ale nie o tym ten post. Otóż: płaszczyk w odsłonie nr 2 - z cieniutkim paseczkiem, wiosenny szalik w kolorze wiosny, i torba - wizualnie bardzo na plus, jednak jej funkcjonalność... nie jestem zwolennikiem takiego rodzaju zapięcia, o ile otwieranie i wyjmowanie czegoś z niej jest w porządku tyle zamykanie - okropne:)
A teraz trochę z innej beczki, otóż mam ochotę zmienić kolor włosów na
taki, jak myślicie? dobry pomysł?
Pozdrowienia:)
coat - Pabia
jeans - Vero Moda
bag - H&M
scarf - sh
shoes - market
Kolor świetny i powinien ci pasować.:)
OdpowiedzUsuńTorba przecudowna!
świetna torebka i płaszczyk :)
OdpowiedzUsuńwiem o czym mówisz też mam ta torbę tylko wybrałam czarny model staram się skupiać na pozytywach ponieważ wygląda rewelacyjnie !!
OdpowiedzUsuńmyonlyspotlight.blogspot.com
kożuch jest wyśmienity. a torba marzenie :)
OdpowiedzUsuńtez chce wiosnę :)
OdpowiedzUsuńSweet coat and bag!
OdpowiedzUsuńxx
sftrend
Nice outfit, love the coat!
OdpowiedzUsuńFollow my blog and enter the give away on my blog if you want :)
xoxo
WWW.CHOUCHOU-ROBINE.COM
hi there thanks for stop by my blog!
OdpowiedzUsuńnice boot!
www.hopethinkknow.com
Cute coat!
OdpowiedzUsuńthanks for your sweet comment!
www.jelkaaa-x.blogspot.com
..i love your bag..sooooo sweeeeet =)
OdpowiedzUsuń--> new follower =)
I like your bag!(L)
OdpowiedzUsuńtorba piękna, mimo iż nie praktyczna :) a mi się podobasz w ciemnych włosach, może pomyśl o miedzianych refleksach..?
OdpowiedzUsuńnice coat, looks good on you!
OdpowiedzUsuńtorebka <3
OdpowiedzUsuńbardzo ładnie Ci w tym zielonym szaliku, co do włosów miałam chęci na taki kolor, jest fajny może warto spróbować
OdpowiedzUsuńbeautiful!! love the bag
OdpowiedzUsuńF. (opinionslave.blogspot.com) x
AMAZING DEAR!
OdpowiedzUsuńhttp://wonderfashionista.blogspot.com/
Thanks for the comment dear!
OdpowiedzUsuńYou look pretty :)
Following you now.
xx
Marc.
Bardzo fajny strój:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam:)
http://www.betti400.blogspot.com/
yup! great coat! it's unique :)
OdpowiedzUsuńI LOVE your coat!!
OdpowiedzUsuńhttp://thefashioninbox.blogspot.com
Torba jest świetna.
OdpowiedzUsuńPzdr
such a fabulous coat girl..
OdpowiedzUsuńreally match with your bag!!
i'm your new follower,
come and visit my site..
hope you can follow me back :)
THE SECRET LIFE OF "D"
in Love&Light
Queen D
Love the color of your scarf and nice detail of your bag!
OdpowiedzUsuńTen kożuch bardzo oryginalny:) Na pewno nie marzniesz w nim w polskie mrozy:P
OdpowiedzUsuńThat's great, I love it!
OdpowiedzUsuńNice post!
xx
Henar
...OH MY VOGUE!
kożuszek świetny ; p
OdpowiedzUsuńdroppstyle.blogspot.com
Pięknie:) Uwielbiam Twój płaszczyk.
OdpowiedzUsuńPłaszcz...mmm
OdpowiedzUsuń